Tato oblast je vystavena vysoké zátěži, což zvyšuje pravděpodobnost vzniku a hromadění odumřelých buněk v tkáni, což může vést k degenerativním změnám. Odumřelé buňky jsou odstraňovány prostřednictvím lymfatických cév a klíčovou roli zde hrají vlastní mikrovibrace buněk. Pokud jsou vlastní mikrovibrace vytvářené tělesnou aktivitou nedostatečné, tělo potřebuje vnější zdroj mikrovibrací.

Průběh léčby patní ostruhy pomocí přístroje Vitafon

Oblast aplikace Režim Čas při začátku Prodloužení doby Konečný čas
Oblast patní ostruhy 2 4 min. + 2 min. denně 10 min.
Ledviny 2 4 min. + 2 min. denně 20 min.
Oblast patní ostruhy 4 4 min. + 2 min. denně 7 min.

Zákrok se provádí dvakrát denně. Mikrovibrační léčba je velmi jednoduchá. Přístroj Vitafon generuje mikrovibrace ve slyšitelných zvukových frekvencích, které jsou totožné s biologickými mikrovibracemi našich buněk. Speciální převodníky, jako jsou vibrofony, přenášejí tyto mikrovibrace do našeho těla přímou aplikací na kůži. Zvukové mikrovibrace jsou přirozené pro každý živý organismus a mají příznivý vliv na orgány a jednotlivé systémy. Jedná se o druh masáže, která probíhá na buněčné úrovni.

Pravidelné používání mikrovibrační terapie pomocí přístroje Vitafon přináší následující výhody:

  • Rychlé zmírnění bolesti a otoků bez léků proti bolesti;
  • Zvýšení imunologické odolnosti organismu;
  • Léčba příčiny namísto potlačování příznaků;
  • Zvýšení imunologické odolnosti;
  • Pohodlná a komfortní domácí léčba;
  • Léčba dalších stavů souvisejících s poruchami krevního oběhu a lymfatického systému.

Otázky a odpovědi

Jak rychle lze pozorovat účinky mikrovibrační terapie?

Záleží na konkrétní situaci. Léčba obvykle trvá 2 týdny, ale u dlouhodobých, chronických onemocnění může trvat až 3-4 měsíce, i když první výsledky jsou viditelné za 10-15 dní*.

Je mikrovibrační terapie bezpečná?

Léčba mikrovibracemi je bezpečná a nemá žádné vedlejší účinky. Přístroj Vitafon používá frekvenční rozsah a amplitudu vibrací, které odpovídají přirozeným vibracím mikroorganismů.

Je mikrovibrační terapie vhodná pro domácí použití?

Přístroj Vitafon je vhodný pro domácí použití a může jej používat celá rodina.

Jsou k používání přístroje Vitafon zapotřebí speciální dovednosti?

Přístroj Vitafon se snadno ovládá a mohou jej používat i malé děti.

Mnoho lidí se ptá, zda se lze vyhnout mikrovibračnímu ošetření ledvin a jater?

Ano, ale pouze u mladších osob. Tělo se regeneruje tak rychle, jak rychle ledviny a játra zvládnou čištění krevního a lymfatického systému. Po 40. roce věku se činnost těchto orgánů zpomaluje. Mikrovibrační ošetření oblasti ledvin a jater zlepšuje jejich schopnost fungovat, podporuje normalizaci krevního tlaku a následně zvyšuje celkovou pohodu*.

***

*Upozorňujeme, že účinky léčby jsou založeny na individuálních zkušenostech. Nemůžeme zaručit stejné výsledky u všech uživatelů terapie Vitafon. Abychom zajistili co nejlepší služby pacientům, nabízíme možnost bezpodmínečného vrácení přístroje do 30 dnů v případě, že se nedostaví pozitivní výsledky léčby.